Pre médiá

Profil spoločnosti Sun Marketing, fotografie kľúčových ľudí, grafický manuál a logo k stiahnutiu pre vaše potreby.

Profil spoločnosti Sun Marketing

Agentúra Sun Marketing od svojho vzniku v roku 2006 navrhuje profesionálne riešenie internetovej propagácie pre menšie, stredné i nadnárodné spoločnosti, ktoré hľadajú nové tvorivé spôsoby, ako zaujať potenciálnych zákazníkov.


Vďaka úzkej špecializácii na online prostredie a odbornosti všetkých zamestnancov sme schopní pristupovať individuálne ku každému klientovi a maximálne sa tak prispôsobiť jeho potrebám, nech už sú akokoľvek špecifické. V súčasnej dobe sa na nás môžete obrátiť na jednej z dvoch pobočiek – v Prahe a Bratislave. S tým súvisí samozrejme aj možnosť realizovať všetko ako v českom, tak v slovenskom jazyku, čo oceňujú predovšetkým klienti, ktorí nechcú byť limitovaní hranicami a majú ambície rozšíriť zákaznícku základňu i mimo svoju krajinu. Komu by bolo Česko so Slovenskom malé, tomu ponúkneme propagáciu v najväčšej ruskej vyhľadávacej sieti Yandex.


V portfóliu našich produktov nájdete tvorbu webových stránok, ich optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), realizáciu reklamných kampaní vo vyhľadávacích a kontextových sieťach, správu klientskych účtov a reklamných kampaní v sociálnych sieťach a ďalšie služby. V Sune zastávame názor, že jednorazová spolupráca ovocie neprinesie. Preto sa vždy snažíme budovať s klientmi také vzťahy, ktoré nám dovolia spolupracovať dlhodobo a vysoko efektívne.


Náš úspech stojí a padá so spokojnosťou klientov. To je dôvod, prečo pre nich robíme maximum. Za našu schopnosť odvádzať prácu kvalitne najlepšie hovorí široká škála spokojných klientov.

Naši kľúčoví ľudia

Sandra Gligić
Sandra Gligić
Vyštudovala riadenie ľudských zdrojov a ekonómiu na Českej zemědelskej univerzite v Praze. Už pri škole pracovala v pozemnom personáli ČSA. Začínala v letiskovom VIP salóne aerolínií, pokračovala odbavovaním cestujúcich a skončila na reklamáciach batožiny. Od roku 2007 pracuje v spoločnosti Sun Marketing. V roku 2008 spoločnosť kúpila a vedie ju ako „nekonvenčný general manager“. Rada fotí, veľmi rada cestuje a ochutnáva špeciality kuchýň po celom svete.
 
Petr Vápeník
Petr Vápeník
Vyštudoval management a marketing na CMI – ESMA Praha. Už počas školy pracoval ako Internet Assessor pre spoločnosť Lionbridge Technologies a ako webdizajnér na voľnej nohe. Nazbieral skúsenosti v oblasti tvorby webových prezentácii, ich testovania a analytiky. V spoločnosti Sun Marketing začínal v roku 2008 ako Projekt manager a neskôr sa staral o projektové oddelenie na pozícii Managing Partner. V oblasti online marketingu pracuje od roku 2006 a najviac ho zaujíma oblasť webdesignu v sociálnych sieťach a webovej analytike. Vo voľnom čase rád cestuje, športuje a užíva si dobré jedlo a pitie.
 
Ondřej Hnát
Ondřej Hnát
Svoje skúsenosti s online marketingom nazbieral Ondrej nielen počas jeho predchádzajúceho pôsobenia v Sune, kde končil na pozícií vedúceho oddelenia výkonnostnej reklamy, ale aj v spoločnosti Whirlpool ČR, kde riadil najrôznejšie projekty z oblasti online marketingu pre Česko a Slovensko. V Sune sa momentálne podieľa na projektoch interného rozvoja. Rád sa tiež odborne vzdeláva a vo voľnom čase jazdí na bicykli , učí sa na akordeon a hrá airsoft.
 
Jiří Jakl
Jiří Jakl
Počas štúdia vysokej školy začal pracovať v Sune ako Junior Account MAnager. Postupom času sa prepracoval až na vedúceho obchodného oddelenia, kde sa so svojím tímom stará o spĺňanie obchodných cieľov. Na svojej práci miluje každodennú jedinečnosť. Preferuje férové a úprimné jednanie a to isté očakáva aj od svojho okolia. Svoj voľný čas venuje predovšetkým ďalšiemu vzdelaniu a koníčkom. Venuje sa športom všetkých druhov a to od plávania až po riskantnú jazdu na okruhu.
 
Petra Matulová
Petra Matulová
Pochádza zo Slovenska a v Prahe žije už viac ako 10 rokov. Vyštudovala Management cestovného ruchu na VŠO a od ukončenia štúdia sa venuje online marketingu. Skúsenosti v obore získala v predchádzajúcej práci – ako PPS teamleader v mediálnom dome Economia. V súčasnosti vedie v Sun Marketingu tím Performance Advertising a stará sa o rozvoj produktov a inovačné projekty. Čas mimo práce venuje hlavne svojej rodine.
 
Iveta Oršulíková
Iveta Oršulíková
Vedie oddelenie marketingu v sociálnych médiách a má na starosti predovšetkým prípravu obsahových a komunikačných stratégií pre klientov. V obore sa pohybuje už niekoľko rokov a okrem sociálnych médií má skúsenosti aj s optimalizáciou pre vyhľadávače, marketingom pre start-up aj affiliate a e-mail marketingom. Vyštudovala Slezskú univerzitu v Opave a VŠFS so zameraním na marketingovú komunikáciu.Spolupracuje na prednáškach a workshopoch pre ČZU, Digisemester a Digitálnu garáž. Je veľkou milovníčkou mačiek, varenia, kníh a jógy.
 
Matěj Velička
Matěj Velička
Zo severnej Moravy prišiel do Prahy, kde vyštudoval VŠFS a už od mlada sa venoval internetu. Fascinovalo ho prepojenie s celým svetom, ktoré dnes už človek berie ako samozrejmosť. Vyhľadávačom sa aktívne venuje už viac ako päť rokov a v súčasnej dobe v Sunu pôsobí na pozícii SEO team leadera. Okrem internetového marketingu sa rád venuje cyklistike, plávanie, šnorchlovanie a cestovanie.
 
Jakub Kotál
Jakub Kotál
Od IT admonistrátora menších počítačových sietí sa cez návrh a kódovanie webových stránok postupne dostal k online marketingu. Pri svojom pôsobení v českej pobočke HBO sa podieľal na úspešných kampaniach, okrem iného pre Horiaci ker a seriál Mamon. V Sune vedie oddelenie marketingových stratégii, ktoré ma na starosti komunikáciu a kampane kľúčových zákazníkov. Dôležitý je pre neho predovšetkým zážitok užívateľa vznikajúci jeho interakciou s kampaňou a so samotným brandom klienta. Okrem toho, že práca je pre neho aj zábavou, venuje sa aj kurzom bezpečnej a športovej jazdy.
 
Kateřina Navrátilová
Kateřina Navrátilová
V Sune má na starosti personálne veci od prvého pohovoru až po zaškolenie nového kolegu či kolegyne. Podieľa sa na organizácii eventov a interných akcii pre náš tím. Zároveň organizuje stáže, spolupracuje s VŠ, kde naši špecialisti prednášajú a pripravujú pre študentov zaujímavé workshopy. Vo voľnom čase rada varí, pečie, číta detektívky alebo vysedáva v kaviarniach.
 
Martin Dráb
Martin Dráb
Martin má pod palcom kreatívnu časť Sunu a podieľa sa tak na príprave obsahových a komunikačných stratégii pre významných klientov. Spolupracoval na prednáškach pre študentov VŠE, ČZU v Prahe alebo VUT v Brne. Nové trendy v digitálnom marketingu potom sám nasával pri štúdiu na HKBU v Hong Kongu. Jeho almou mater je FSV a PF UK.
 

Materiály k stiahnutiu

Fotky kľúčových ľudí

Korporátny dizajn

 

Máte záujem o naše služby? Napište nám.

Pošlite nám vyplnený formulár a buďte v strehu - do 2 hodin sa vám ozveme.

Pošlite nám vyplnený formulár a buďte v strehu - do 2 hodin sa vám ozveme.

Nebojte, vyplnením formulára se k ničemu nezaväzujete.

 

Poslat emailem